ועדה רפואית

ועדה רפואית היא ועדה של ביטוח לאומי שכדי לעבור אותה בהצלחה, צריך לדעת היטב איך לעמוד מולה, אילו מסמכים להביא ואילו תשובות לתת. כדי להתמודד בהצלחה עם ועדה רפואית, חובה לבוא מוכנים. קבלו את כל המידע בפורטל למימוש זכויות רפואיות

אודות המחבר
משרד עו"ד רשלנות רפואית
משרד עו"ד רשלנות רפואית

עו”ד כפיר דיין דובב עוסק כעו”ד תביעות אובדן כושר עבודה, עו”ד רשלנות רפואית, תביעות סיעוד, דיני עבודה וביטוח פנסיוני. מייסד המשרד עו”ד דיין דובב שימש משך שנים רבות כמנהל בכיר באחד ממנהלי ההסדרים הפנסיוניים הגדולים במשק וכן בסוכנויות ביטוח פרטיות, ומכיר את התחום לפרטי פרטיו גם בצדו המשפטי וגם בצדו המעשי.

עו”ד דיין דובב ליווה מאות רבות של הליכים בתחומי תביעות ביטוח, רשלנות רפואית ודיני עבודה. עו”ד דיין דובב מרצה במכללת פרקטיכל המקיימת קורסים מקצועיים לעורכי דין פעילים.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף בנושא

איך מתנהלת ועדה רפואית של הביטוח הלאומי?

לא במקרה הרבה מאוד אנשים חוששים להופיע בפני ועדה רפואית. מדובר במעמד מלחיץ שבו המבקש נמצא בעמדת נחיתות. הוא לא מורגל במצבים כאלה, והשאלות לעתים מביכות אותו או מבלבלות אותו.

עו''ד כפיר דיין דובב
עו”ד זכויות רפואיות כפיר דיין דובב

משרד עו"ד כפיר דיין דובב שם לו למטרה להילחם את מלחמתכם. אנו נרתום את הניסיון והידע המקצועי שלנו על מנת לוודא כי זכויותיכם נשמרות, נסייע לכם לקבל את הכספים המגיעים לכם, ונפעל בנחישות חסרת פשרות לקבלת הפיצוי המרבי עבורכם.

צריכים סיוע וליווי משפטי?