מימוש זכויות – מדריך

המדריך המלא למימוש זכויות רפואיות בישראל

מימוש זכויות רפואיות מאגד בתוכו מספר נושאים שברובם מתמודד האזרח כנגד המדינה והרשויות בראשם הביטוח הלאומי .

במקרים בהם אדם נפגע בתאונה או חלה ואינו יודע כיצד עליו לפעול כדי לקבל את הפיצויים וההטבות אשר מגיעות לו יוכל לפעול בשתי דרכים :

הראשונה היא לפעול עצמאית ובעצם להסתכן ולהסתבך בכך שהתהליך לא יבוא לידי מיצוי ולא בטוח שהאזרח ידע כיצד להתמודד עם הביורוקרטיה ותהליכי הביצוע אל מול הרשויות .

השנייה – באמצעות  משרד עורכי דין המתמחה בתחום וידע לייצג את האזרח בצורה הטובה ביותר , כך גם מול בית הדין לעבודה.

השלישית – באמצעות משרדי חברות מיצוי זכויות שמטפלות בכל התהליך בדיוק כמו עורכי דין ויודעות להתמודד עם הביורוקרטיה והתהליכים הרפואיים.

במקרים בהם האזרח יפעל למיצוי זכויותיו כמו למשל אובדן כושר עבודה ועליו להתמודד מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי ומס הכנסה ולפעול על מנת לקבל קצבת נכות חודשית ושאר הטבות .

חברות למיצוי זכויות ועורכי הדין עובדים יחד עם רופאים המתמחים בתחום ויודעים להכין את האזרח לקראת ועדה רפואית ולהפנות לקבלת חוות דעת רלוונטית שמתאימה למקרה ותקדם את זיכוי האזרח לקבל הטבות .

אודות המחבר
משרד עו"ד כפיר דיין דובב
משרד עו"ד כפיר דיין דובב

עו”ד כפיר דיין דובב עוסק כעו”ד תביעות אובדן כושר עבודה, עו”ד רשלנות רפואית, תביעות סיעוד, דיני עבודה וביטוח פנסיוני. מייסד המשרד עו”ד דיין דובב שימש משך שנים רבות כמנהל בכיר באחד ממנהלי ההסדרים הפנסיוניים הגדולים במשק וכן בסוכנויות ביטוח פרטיות, ומכיר את התחום לפרטי פרטיו גם בצדו המשפטי וגם בצדו המעשי.

עו”ד דיין דובב ליווה מאות רבות של הליכים בתחומי תביעות ביטוח, רשלנות רפואית ודיני עבודה. עו”ד דיין דובב מרצה במכללת פרקטיכל המקיימת קורסים מקצועיים לעורכי דין פעילים.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף סביב הנושא
הכל על פיברומיאלגיה ושמן CBD

מחלות שונות ורבות משפיעות בצורות שונות על גוף האדם. חלקן מחייבות טיפולים מסוימים, חלקן זמניות עד מעבר הסימפטומים וחלקן פתירות באמצעות שילוב של שמירה על

עו''ד כפיר דיין דובב
עו”ד זכויות רפואיות כפיר דיין דובב

משרד עו"ד כפיר דיין דובב שם לו למטרה להילחם את מלחמתכם. אנו נרתום את הניסיון והידע המקצועי שלנו על מנת לוודא כי זכויותיכם נשמרות, נסייע לכם לקבל את הכספים המגיעים לכם, ונפעל בנחישות חסרת פשרות לקבלת הפיצוי המרבי עבורכם.

צריכים סיוע וליווי משפטי?