קצבת סיעוד

כדי שאדם יוגדר כסיעודי הוא צריך לעבור מבחן תפקוד משפיל – וגם אז ייתכן שתיקבע לו רמת זכאות נמוכה. אל תוותרו על הזכויות הרפואיות שלכם. כשזה נוגע לסיעוד, חשוב מתמיד שתדעו מה מגיע לכם ותילחמו אם צריך. 

בפורטל למימוש זכויות רפואיות תוכלו לקרוא כיצד מתקבלת החלטה אם אדם הוא סיעודי, אילו דרגות יש, מה גובה הקצבה ואילו עוד הטבות מגיעות למי שמוגדר כסיעודי מהמוסד לביטוח לאומי ומגופים אחרים.

אודות המחבר
משרד עו"ד רשלנות רפואית
משרד עו"ד רשלנות רפואית

עו”ד כפיר דיין דובב עוסק כעו”ד תביעות אובדן כושר עבודה, עו”ד רשלנות רפואית, תביעות סיעוד, דיני עבודה וביטוח פנסיוני. מייסד המשרד עו”ד דיין דובב שימש משך שנים רבות כמנהל בכיר באחד ממנהלי ההסדרים הפנסיוניים הגדולים במשק וכן בסוכנויות ביטוח פרטיות, ומכיר את התחום לפרטי פרטיו גם בצדו המשפטי וגם בצדו המעשי.

עו”ד דיין דובב ליווה מאות רבות של הליכים בתחומי תביעות ביטוח, רשלנות רפואית ודיני עבודה. עו”ד דיין דובב מרצה במכללת פרקטיכל המקיימת קורסים מקצועיים לעורכי דין פעילים.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף בנושא

תביעות ביטוח סיעודי אוטיזם

פוליסת ביטוח סיעודי מעניקה קצבה חודשית למבוטח, כאשר המבוטח הופך לסיעודי. מבוטח ייחשב לסיעודי על פי תנאי הפוליסה, כאשר הוא יוגדר כלא עצמאי על פי

עורך דין תביעת ביטוח סיעודי ילדים

מקובל לחשוב על ביטוח סיעודי כביטוח למבוגרים שהזדקנו ואיבדו את עצמאותם. אולם תופתעו לדעת כי תביעות ביטוח סיעודי רלוונטיות למדי גם עבור ילדים, אשר סובלים,

עו''ד כפיר דיין דובב
עו”ד זכויות רפואיות כפיר דיין דובב

משרד עו"ד כפיר דיין דובב שם לו למטרה להילחם את מלחמתכם. אנו נרתום את הניסיון והידע המקצועי שלנו על מנת לוודא כי זכויותיכם נשמרות, נסייע לכם לקבל את הכספים המגיעים לכם, ונפעל בנחישות חסרת פשרות לקבלת הפיצוי המרבי עבורכם.

צריכים סיוע וליווי משפטי?