קצבת ניידות

גמלת ניידות היא זכאות להטבות ותשלומים מהמדינה או יותר נכון מהביטוח הלאומי שמגיעה על פי חוק לאזרח שעבר תאונה או נולד עם מגבלות פיזיולוגיות ואינו יכול להתנייד כאדם רגיל.
קיימים מספר מצבים בהם ניתן לקבל את ההטבות תחת גמלת הניידות שמאפשרים לקבל הטבה משמעותית ברכישת רכב חדש, קבלת קצבה חודשית, טיפולים רפואיים ותג נכה שמאפשר לחנות במקומות בהם האדם הרגיל אינו יכול לחנות.
כל המידע על גמלת הניידות, קצבת ניידות וכל הדרכים לקבלה כאן באתר !

אודות המחבר
משרד עו"ד רשלנות רפואית
משרד עו"ד רשלנות רפואית

עו”ד כפיר דיין דובב עוסק כעו”ד תביעות אובדן כושר עבודה, עו”ד רשלנות רפואית, תביעות סיעוד, דיני עבודה וביטוח פנסיוני. מייסד המשרד עו”ד דיין דובב שימש משך שנים רבות כמנהל בכיר באחד ממנהלי ההסדרים הפנסיוניים הגדולים במשק וכן בסוכנויות ביטוח פרטיות, ומכיר את התחום לפרטי פרטיו גם בצדו המשפטי וגם בצדו המעשי.

עו”ד דיין דובב ליווה מאות רבות של הליכים בתחומי תביעות ביטוח, רשלנות רפואית ודיני עבודה. עו”ד דיין דובב מרצה במכללת פרקטיכל המקיימת קורסים מקצועיים לעורכי דין פעילים.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף בנושא
עו''ד כפיר דיין דובב
עו”ד זכויות רפואיות כפיר דיין דובב

משרד עו"ד כפיר דיין דובב שם לו למטרה להילחם את מלחמתכם. אנו נרתום את הניסיון והידע המקצועי שלנו על מנת לוודא כי זכויותיכם נשמרות, נסייע לכם לקבל את הכספים המגיעים לכם, ונפעל בנחישות חסרת פשרות לקבלת הפיצוי המרבי עבורכם.

צריכים סיוע וליווי משפטי?