אובדן כושר עבודה

נפגעתם בעבודה? מגיע לכם תשלום מהמוסד לביטוח לאומי עקב אובדן כושר עבודה. איך תקבלו פיצוי עבור פגיעה בעבודה או אובדן הכנסה. בפורטל מימוש זכויות רפואיות תקבלו מידע וכלים שיעזרו לכם לדעת מה מגיע לכם ולהתמודד עם המוסד לביטוח הלאומי.

פגיעה בעבודה יכולה להיגרם ממחלת מקצוע, מפציעה או מתאונה – ויש סיכוי גבוה שמגיע לכם כסף אם היכולת שלכם להתפרנס נפגעה. אובדן כושר עבודה יכול להיות זמני ויכול להיות קבוע, והוא להיות מלא או חלקי. ההגדרות הללו משמעותיות ויכולות להתבטא בהרבה מאוד כסף. במדור זה נמצא כל המידע

אודות המחבר
משרד עו"ד רשלנות רפואית
משרד עו"ד רשלנות רפואית

עו”ד כפיר דיין דובב עוסק כעו”ד תביעות אובדן כושר עבודה, עו”ד רשלנות רפואית, תביעות סיעוד, דיני עבודה וביטוח פנסיוני. מייסד המשרד עו”ד דיין דובב שימש משך שנים רבות כמנהל בכיר באחד ממנהלי ההסדרים הפנסיוניים הגדולים במשק וכן בסוכנויות ביטוח פרטיות, ומכיר את התחום לפרטי פרטיו גם בצדו המשפטי וגם בצדו המעשי.

עו”ד דיין דובב ליווה מאות רבות של הליכים בתחומי תביעות ביטוח, רשלנות רפואית ודיני עבודה. עו”ד דיין דובב מרצה במכללת פרקטיכל המקיימת קורסים מקצועיים לעורכי דין פעילים.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף בנושא
עו''ד כפיר דיין דובב
עו”ד זכויות רפואיות כפיר דיין דובב

משרד עו"ד כפיר דיין דובב שם לו למטרה להילחם את מלחמתכם. אנו נרתום את הניסיון והידע המקצועי שלנו על מנת לוודא כי זכויותיכם נשמרות, נסייע לכם לקבל את הכספים המגיעים לכם, ונפעל בנחישות חסרת פשרות לקבלת הפיצוי המרבי עבורכם.

צריכים סיוע וליווי משפטי?