3 פריטים שלא ידעתם שניתן להשכיר

בתקופה האחרונה אנו מגלים שיש אפשרות להשכיר כל מיני פריטים שאנחנו צריכים לתקופות קצרות. מדובר בעניין שהתפתח בשנים האחרונות ולא כולם מכירים אותו באופן מעמיק. כשהתחלנו להשתמש בשירותי ההשכרה השונים, הבנו שאנחנו צריכים להפיץ את הבשורה ולאפשר לאחרים להכיר את האפשרות הזו באופן מעמיק. לכן, כתבנו את המדריך הנוכחי שצפוי להעלות את המודעות בנושא. הישארו אתנו ותגלו מהם 3 הפריטים שהשכרנו לאחרונה שלא ידעתם שניתן להשכיר.

 

הפריט ה – 1 שלא ידעתם שניתן להשכיר: מנשא טיולים לתינוק

אם אתם הורים לתינוק או פעוט, אתם בטח הגעתם למצב הזה שבו החלטתם לוותר על טיול בשטח פשוט כי אין לכם מנשא טיולים זמין. אם כך, דעו שאתם לא צריכים לשנות את התכניות. שכן, יש אפשרות לבצע השכרה של מנשא טיולים שכזה. אתם יכולים להשכיר אותו לתקופה הדרושה לכם בהתאם לתקנון של חברת ההשכרה ובסיום הטיול, להחזיר אותו.

 

הפריט ה – 2 שלא ידעתם שניתן להשכיר: קרוואן לטיולים ברחבי הארץ

לאחרונה אנו מגשימים חלום ויוצאים לטייל ברחבי הארץ עם קרוואן. מאז שגילינו את האתר rent.org.il אנחנו יוצאים לטייל בתדירות גבוהה יותר. שכן, ההשכרה של הקרוואן מאפשרת לנו ליהנות מכל כך הרבה יתרונות שלא יכולנו לחשוב עליהם בכלל לפני שהכרנו את האפשרות הזו. אם בעבר היינו יוצאים עם אוהל, כילה ומזרונים ובוכים על השינה הגרועה שהייתה לנו בטבע, היום המצב שונה לחלוטין. היום אנחנו יוצאים לטיול עם קרוואן ונהנים משינה טובה ומקלחת טובה.

 

הפריט ה – 3 שלא ידעתם שניתן להשכיר: ציוד לאירועים

אומרים שמארגני האירועים ברחבי הארץ והעולם מתחלקים ל – 2:

  1. אלו שמקיימים את האירוע עם כלים חד פעמיים (ומזהמים את כדור הארץ)
  2. אלו שבוחרים להשכיר ציוד לאירועים ועושים שימוש בכלים רב פעמיים

אתם וודאי מבינים לאן אנחנו מכוונים את הפסקה הזו. אנחנו רוצים בעצם להגיד לכם שיש אפשרות להשכיר ציוד לאירועים. כך שבאירוע הבא שלכם, אתם לא תצטרכו לארח עם צלחות וסכו"ם חד פעמי. אלא, תוכלו להשתמש בציוד רב פעמי.

 

אל תשמרו את המידע לעצמכם –  תפיצו את הבשורה

יש לא מעט אנשים סביבכם שעדיין לא יודעים שיש אפשרות לשכור את הפריטים שצוינו לעיל, בדיוק כמו שאתם לא ידעתם על כך. אנו ממליצים לכם שלא לשמור את המידע לעצמכם ולהפיץ את המדריך הנוכחי הלאה. אתם יכולים להעלות אותו בפורומים של מטיילים ברחבי הרשת או לשלוח למכרים שלכם שזקוקים להשכרה של אחד או יותר מהפריטים שצוינו לעיל. שכן, מדובר במדריך שצפוי לשנות את החיים של רבים מהמכרים שלכם לטובה.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת שיש אפשרות להשכיר כל מיני פריטים שלא חשבתם עליהם בכלל. אנו מאחלים לכם שתמצאו השכרה של כל פריט שדרוש לכם ושהיה בהצלחה.

שָׂכוּר

אודות המחבר
משרד עו"ד כפיר דיין דובב
משרד עו"ד כפיר דיין דובב

עו”ד כפיר דיין דובב עוסק כעו”ד תביעות אובדן כושר עבודה, עו”ד רשלנות רפואית, תביעות סיעוד, דיני עבודה וביטוח פנסיוני. מייסד המשרד עו”ד דיין דובב שימש משך שנים רבות כמנהל בכיר באחד ממנהלי ההסדרים הפנסיוניים הגדולים במשק וכן בסוכנויות ביטוח פרטיות, ומכיר את התחום לפרטי פרטיו גם בצדו המשפטי וגם בצדו המעשי.

עו”ד דיין דובב ליווה מאות רבות של הליכים בתחומי תביעות ביטוח, רשלנות רפואית ודיני עבודה. עו”ד דיין דובב מרצה במכללת פרקטיכל המקיימת קורסים מקצועיים לעורכי דין פעילים.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
מידע נוסף סביב הנושא
4 חוקים שלא ידעתם על מצבר

המצבר הוא אחד החלקים הכי חשובים ברכב, אבל לא כולם יודעים שיש חוקים שנוגעים אליו. חלק מהחוקים הללו נוגעים למצבר בתור חלק ברכב, ואחרים דווקא

מה זה CBD והאם זה חוקי

אנשים רבים משתמשים בשמן CBD כדי להרגיע כאבים, להישאר חדים ומרוכזים, להתמודד עם מחלות כרוניות, למצב רוח טוב כדי להתמודד עם דיכאון ועוד. המאמר יפרט

5 דברים לעשות לאחר תאונת דרכים

אף אחד לא מצפה להיות מעורב בתאונת דרכים, אבל כשהיא מתרחשת, חשוב לדעת איך להתמודד נכון עם המצב. נקיטת הצעדים הנכונים לאחר תאונת דרכים יכולה

מתי נוכל לערער על שלילת רישיון?

בעלות על רישיון נהיגה היא פריבילגיה המאפשרת ליחידים ליהנות מהחופש והנוחות של תחבורה אישית. עם זאת, ישנם מצבים שבהם הרשאה זו עשויה להיות מושעה זמנית

עו''ד כפיר דיין דובב
עו”ד זכויות רפואיות כפיר דיין דובב

משרד עו"ד כפיר דיין דובב שם לו למטרה להילחם את מלחמתכם. אנו נרתום את הניסיון והידע המקצועי שלנו על מנת לוודא כי זכויותיכם נשמרות, נסייע לכם לקבל את הכספים המגיעים לכם, ונפעל בנחישות חסרת פשרות לקבלת הפיצוי המרבי עבורכם.

צריכים סיוע וליווי משפטי?